Urządzenie do dezynfekcji telefonu Dezzy UVsani3

  • Cena netto: 117,89 zł 220,00 zł 145,00 zł

UVsani3 służy do dezynfekcji telefonu z bakterii i wirusów. Światło UV-C zabija 99,9% zarazków na telefonie oraz innych małych przedmiotów, monet. Ręce możesz umyć, lecz nigdy nie umyjesz telefonu. Dzięki naszemu urządzeniu łatwo i szybko uda się Tobie odkazić telefon lub inne urządzenie. Zabija on mikroorganizmy znajdujące się na jego powierzchni i te, które ukrywają się w szczelinach.

Na Twoim smartfonie znajduje się 18x więcej bakterii niż w publicznej toalecie. Zwalcz je z UVsani3!

Bez względu na to czego dotykasz, na Twoim telefonie zbierają się wszystkie zarazki. Trzymając go w ciepłych miejscach, takich jak kieszenie czy torebki, sprzyjasz ich rozwojowi. Ręce możesz umyć, lecz nigdy nie umyjesz telefonu. Używając go, przenosisz bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy na twarz i w okolice górnych dróg oddechowych, na przedmioty codziennego użytku, czy jedzenie. Dzielisz się nimi z najbliższymi. UVsani3 to najlepszy sposób, aby oczyścić Twój telefon. Zabija on mikroorganizmy znajdujące się na jego powierzchni i te, które ukrywają się w szczelinach. Jest zupełnie bezpieczny dla elektroniki i bezwzględnie skuteczny w usuwaniu zarazków. Światło UV-C zabije 99,99 % drobnoustrojów na Twoim telefonie. UVsani3 pozwala na ładowanie telefonu podczas procesu dezynfekcji.

Specyfikacja:

  • Źródło światła - 2x lampa UV-C 254 nm 2V
  • Pasuje do telefonów m. in. Apple iPhoneX, Apple Iphone 8Plus, Google Pixel 2 XL, Samsung Galaxy Note 8 i innych
  • Wymiary wewnętrzne - 173 (dł.) x 95 (szer.) x 20 (wys.) mm
  • Wymiary zewnętrzne - 216 (dł.) x 127 (szer.) x 45 (wys.) mm
  • Ładowarka - standardowy port 5 V USB
  • Zasilanie - 230 V, 50 Hz
  • Waga - 1 kg

Światło UV-C zabija 99,9% zarazków na telefonie. Zabija mikroorganizmy znajdujące się na jego powierzchni i te, które ukrywają się w szczelinach. Komora dezynfekcyjna może być wykorzystywane do oczyszczania małych przedmiotów, dezynfekcji banknotów, monet itp.

Wystarczy włożyć telefon lub inny mieszczący się w urządzeniu przedmiot, zamknąć pokrywę i poczekać 10 minut. Po zamknięciu urządzenia automatycznie uruchamiają się lampy UV-C zabijając 99,9% zarazków.