broszurownica Ideal 8590

  • Cena netto: 8 521,14 zł 10 481,00 zł

Kompaktowa broszurownica biurowa pozwalająca złożyć do 800 broszur / książeczek na godzinę. Twoje dokumenty zostają automatycznie złożone i/lub zszyte dosłownie w kilka sekund. Idealnie nadaje się do biur, małych firm, szkół, uczelni, punktów ksero, drukarń itp. Maksymalny format pracy A3 plus.

Kompaktowa broszurownica biurowa pozwalająca złożyć do 800 książeczek na godzinę. Twoje dokumenty zostają automatycznie złożone i/lub zszyte dosłownie w kilka sekund. Idealnie nadaje się do biur, małych firm, szkół, uczelni, punktów ksero, drukarń itp. Maksymalny format pracy A3 plus. Przejrzysty panel sterowania
pokazuje aktualny postęp pracy, różnego rodzaju ustawienia, a także kody błędów, które wskazują np. zacięcie papieru lub pusty pojemnik na zszywki. Wszystko to sprawia, że urządzenie jest łatwe w użyciu. Czytelny wyświetlacz cyfrowy LED zliczający w górę lub w dół. Zszywanie i pozycja składania jest automatycznie dostosowywana do wybranego rozmiaru papieru. Bezpośrednio przyciskiem możliwe jest ustawienie standardowych formatów papieru takich jak: A5, A4, A3, B5 i B4. Dodatkowo, dowolny rozmiar papieru można zaprogramować z dokładnością do milimetra pod przyciskiem "FREE". W trybie automatycznym, czujnik wykrywa arkusze z podajnika i automatycznie składa i/lub zszywa zszywkami. W trybie ręcznym proces uruchamiany jest dopiero po wciśnięciu przycisku "START". Dostępne są trzy tryby: Tylko zszywanie / tylko składanie / zszywanie i składanie. W zestawie z broszurownicą zawarty jest wygodny koszyk do przenoszenia gotowych broszur oraz zestaw 5000 sztuk zszywek.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

prędkość urządzenia: do 800 broszur na godzinę
maksymalna grubość broszury: 16 kartek (80 g/m2)
minimalna gramatura papieru: 64 g/m2
maksymalna gramatura papieru: 300 g/m2
minimalny format papieru: 110 x 210 mm
maksymalny format papieru: 330,2 x 468 mm

POZOSTAŁE PARAMETRY
cyfrowy licznik: Tak
automatyczne wyłączenie po wykonaniu zadania: Tak
automatyczne wyłączenie po otwarciu pokrywy: Tak
optyczna i dzwiękowa sygnalizacja zacięcia papieru: Tak
automatyczne rozpoznanie wielkości papieru: Tak

WAGA
. waga netto: 25 kg
. waga brutto: 28 kg

WYMIARY
. wysokość: 400 mm
. szerokość: 500 mm
. głębokość: 500 mm

GWARANCJA
. gwarancja na urządzenie: 2 lata